Ocenění – Certifikáty

CERTIFIKÁTY

ooo

Certifikát opravňující montážní firmu k odborné instalaci bezpečnostního systému

Certifikát

ooo

OCENĚNÍ

ooo

Společnost Jablotron získala v posledních letech řadu ocenění na mnoha veletrzích nejen v České republice, ale i v zahraničí.

ooo

ZLATÝ AMPER 2009 – Společnost Jablotron Alarms a.s. získala prestižní ocenění Zlatý AMPER 2009 za bezdrátový elektronický zabezpečovací systém   JA-80 OASiS. Ocenění bylo uděleno odbornou komisí v rámci mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER 2009. Veletrh AMPER, je nejvýznamnější veletrh svého druhu ve střední a východní Evropě. V pražských Letňanech se ho zúčastnilo 766 vystavovatelů z 22 zemí.

 Oceneni Zlaty Amper

ooo

MIPS 2012 – Nejlepší inovativní produkt. Tímto titulem se může pyšnit zabezpečovací systém Jablotron 100 od společnosti Jablotron Alarms, který vyhrál hlavní soutěž na právě probíhajícím osmnáctém ročníku veletrhu MIPS (Moscow International Protection Security) v Moskvě. Jde o největší událost v oblasti zabezpečení v Rusku a ve východní Evropě.

Oceneni mips

 Oceneni mips 2

ooo

CONECO 2012 - Další významné ocenění, které získal Jablotron na veletrhu v Bratislavě.

Oceneni Zlata Plaketa

ooo

GRAND PRIX VELETRH – Alarm JABLOTRON 100 získal další ocenění. Jeho kvality ocenili na  devatenáctém ročníku mezinárodního veletrhu zabezpečení a požární ochrany  Pragoalarm 2012. Jablotron se svojí novinkou získal Grand Prix veletrhu. Soutěž o cenu Grand Prix Pragoalarm 2012 byla letos vyhlášena ve spolupráci  firem Incheba Praha a Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm.

Oceneni Grand Prix

ooo

ooo

o