Služby

ooo

Provádíme instalaci zabezpečovacích systémů společnosti Jablotron, která je držitelem mnoha ocenění a v oblasti ochrany majetku a má dlouholeté zkušenosti. Díky podpoře společnosti Jablotron nabízíme jedinečné služby, které Vám zajistí plnou kontrolu nad zabezpečením domácnosti, kanceláře apod. 24 hodin denně pomocí mobilního telefonu a internetu.

ooo

Celý systém nabízíme za velmi příznivé ceny, které se  pohybují průměrně kolem jednoho procenta hodnoty zabezpečeného majetku. Na komponenty je možné dát prodlouženou záruku a v případě poruchy řešíme vzniklý nežádoucí stav v řádu hodin. Nefunkční systém jsme často schopni zprovoznit neprodleně v řádech minut.

Všechny práce provádějí proškolení a certifikovaní montéři. Samozřejmostí je úklid po instalaci a nezbytných stavebních úpravách. V neposlední řadě nabízíme bezplatné poradenství po telefonu u technika, který Vám systém instaloval. Zcela zdarma a nezávazné je taktéž vytvoření nabídky zabezpečení s cenovou kalkulací a poradenská činnost před i po instalaci.

ooo

Výjimečná je i naše pracovní doba. Pracujeme výhradně v odpoledních hodinách a o víkendech díky čemuž nezasáhneme do Vašeho pracovního programu.